Інформація про сайт

 
GIMP - це графічний редактор для роботи з растровою графікою. Частково підтримується і векторна графіка. Програма однаково хороша як для обробки фотографій і створення колажів, так і для малювання.

Люди, що працюють над програмою сподіваються, що вона завоює мільйони прихильників по всьому світу. Ми ж намагаємося пояснити всі аспекти роботи в фоторедакторі, відповісти на найпоширеніші питання користувачів GIMP.

Проект progimp.pp.ua був створений 05 березня 2021 року для всіх бажаючих освоїти створення і обробку зображень в безкоштовному графічному редакторі GIMP.
На нашому сайті зібрана велика кількість уроків, які допоможуть як новачкам в первісному освоєнні програми, так і просунутим користувачам, показуючи унікальні функції і широту можливостей редактора.

Крім уроків на сайті зібрано багато корисної інформації про програму. За допомогою нашого сайту можна дізнатися як налаштувати редактор і знайдете корисні плагіни і доповнення для нього.

Головні розділи сайту 
У представлених нижче розділах є все, що вам знадобиться для швидкого освоєння програми і творчої роботи з Гімпу.

«Уроки» - основна рубрика сайту, в якій публікуються уроки по обробці фото, створення текстових ефектів, анімації, дизайну, малювання і створення графіки для сайтів.
«Доповнення» - файловий архів, в якому зібрана величезна колекція доповнень, що значно розширюють можливості програми. Модулі, пензлі, текстури, градієнти, шрифти, шаблони, рамки, фігури, іконки, теми і багато-багато іншого. Без всього цього творчість з GIMP було б не таким цікавим!
«Відеоуроки» -  ми додали на сайт рубрику «Відеоуроки». І в цей же час почали наповнювати наш офіційний YouTube-канал відеоматеріалами по роботі в графічному редакторі GIMP. Частина відеоконтенту, опублікованого на Ютубі, також публікується на сайті в вищеназваної рубриці. Однак деякі матеріали подаються тільки на нашому відеоканалі. Тому, щоб наочно освоювати GIMP в повному обсязі, рекомендуємо підписатися на наш YouTube-канал.

Джерело та якість матеріалів
Ми створюємо самі, а також підбираємо і публікуємо якісні навчальні матеріали з різних відкритих джерел:

  • Переклад майстер-класів іноземних авторів. Всі уроки адаптовані для користувачів україномовної версії програми GIMP. У процесі перекладу матеріали по можливості поліпшуються, при необхідності доповнюються або спрощуються.

  • Транскрібація відеоуроків YouTube. Ми переносимо деякі відеоматеріали в текстовий формат з додаванням зображень, які наочно пояснюють дії по роботі в GIMP.


 


 

Loading...

Безкоштовно завантажити GIMP з офіційного сайту

www.gimp.org
Статистика сайту
Всього уроків: 69
Всього доповнень: 42
Коментарів: 1
Користувачів: 3
Повна статистика..
Детальна статистика сайту
Анализ сайта progimp.pp.ua
Loading...

Велика кількість уроків GIMP, Photoshop

uart.pp.ua

Ваша реклама

[email protected]
Loading...

Знашли помилку?
Ви можете повідомити про це адміністрацію.
Виділивши текст, натисніть CTRL+Enter